top of page

Techtle mechtle: All inclusive Bibione

začátek

5. září 2024 17:00:00

konec

5. září 2024 19:00:00

místo

LOVO Divadlo

vstupné

480 Kč předprodej, na místě 530 Kč

Pořady  těchto pánů jsou vyprodána v řadě měst i několik měsíců předem, a to  především proto, že se diváci během představení ze srdce zasmějí.  Představení jsou kombinací travesti show, muzikálu, cabaretu, taneční  show, zábavného pořadu i klasické činohry, což je žánrově sice řadí mezi  nezařaditelné, ale i přesto mezi jedny z nejnavštěvovanějších. Nejúspěšnější česká travesti show TECHTLE MECHTLE přiváží novou divadelní show "ALL INCLUSIVE BIBIONE" do Lovosic!


Techtle Mechtle revue je v současné době nejúspěšnější česká show na poli divadelní scény. V podání Techtle Mechtle se  totiž vždy jedná o propracované divadelní představení s výpravnou  scénou, více jak 80ti kostýmy a dějovou linkou. Všechna představení jsou  jednou velkou komedií, a to od začátku až do konce. Má to jen jeden  háček - všechny role, a to včetně těch dámských, tu hrají pouze muži a  ti jsou navíc k nerozeznání od skutečných žen. Pánové Lukáš, Martin, Nikolas a Saša společně s tanečníky Štěpánem, Jarkem, Sayem a Danem pro Vás tentokrát připravili další nadupanou show.


Jak už samotný název "All inclusive Bibione" napovídá,  představení bude nabité letní atmosférou, sluncem, mořem a hlavně -  pořádnou dávkou českého humoru. Co všechno se může stát, když se typicky  česká rodina na úsporném režimu vypraví na cestu do Bibione, aby poprvé  v živote viděla moře? Mají si vůbec manželé po 36-ti letech soužití na  společné dovolené ještě co povědět? Podaří se jim oživit při západu  slunce jiskru jejich skomírajícího vztahu a nebo zbytky jejich  vzájemného pochopení zmizí na vždy na dně moře mezi chaluhy a  chobotnice? Volné pokračování divácky velmi úspěšného představení "Dokud nás smrt nerozdělí" přichází v podobě "All inclusive Bibione"

bottom of page