top of page

PLESOVÁ SEZÓNA V LOVOSICÍCH

Plesová sezona 2024 je definitivně u konce. Kdo si chtěl zatančit, měl možnost hned několikrát.

V únoru pořádalo Centrum kultury LOVOš Ples sportovní, v březnu Reprezentační ples města Lovosice, v dubnu Ples vína, ples měli ale i myslivci, školy nebo kurzisté z tanečních. Plesovou sezonu v pátek 26. dubna uzavřel ples zaměstnanců Centra sociální pomoci Litoměřice.

Největší návštěvností se může pyšnit ples města, který kromě výborné zábavy na sále LOVO Divadla a v LOVO Café měl i další velkou přidanou hodnotu:

„Svět je stále ještě v pořádku a dobří lidé tu žijí v Lovosicích s námi. Děkujeme manželům Černochovým za jejich štědrost a společnosti Mondelēz za to, že třináctikilovou maxitatranku do dražby věnovala,“ řekla Daniela Kekrtová, vedoucí LOVO Divadla. Tatranka se nakonec na plese vydražila za padesát pět tisíc korun. Dalších padesát tisíc korun přidali městští radní. Filipovi, který je po dětské mozkové obrně upoután na invalidní vozík, poputuje celkem dechberoucích 110 851 Kč.

Když se spojí skvělá muzika, zejména muzika cimbálová , a dobré víno, je z toho sám o sobě povedený večer. V sobotu 6. dubna se konal Ples vína, kde jste si mohli tuto zaručenou kombinaci ověřit: akce, která kromě zábavy nabídla návštěvníkům také možnost ochutnat to nejlepší od místních vinařů. Na programu bylo předtančení mistrů v klasické české polce, pěvecké vystoupení bratrů Hradeckých a také módní přehlídka začínající podnikatelky Jany Neuhöferové, která je zakladatelkou dvou módních značek – Wayana a Ashariya. Role moderátorů se tentokrát ujala dvojice Zdeněk Lukesle a Alena Skalová.

(dan)Chcete se přesvědčit na vlastní oči, že ,,plesovka" se v Lovosicích povedla?
Podívejte se na sestřih!

10 zobrazení

Comments


bottom of page