top of page

Robert Vano v Lovosicích
Spustili jsme předprodej vstupenek na besedu s Robertem Vano.


LOVO Galerie připravuje na letní měsíce výstavu dvou známých a přitom svým zaměřením velmi rozdílných autorů: akademického malíře Vladimíra Švece a známého fotografa Roberta Vano, který svůj život i dílo představí nejen obrazem, ale také besedou.


Červenec bude v galerii patřit známému akademickému malíři Vladimíru Švecovi. Výstava Kulhavý poutník se tématicky zaměří na postavu poutníka a bude o něm jakousi úvahou. “Poprvé jsem známou siluetu poutníka přidal na triptych s názvem Ikarům v roce 1987, ale já tomu už tenkrát říkal “Příchod kulhavého poutníka”. Od té doby je nějak víc a víc se mnou a mám silný pocit, že už neodejde. Tato výstava není chronologická ani genealogická. Nejspíš je to jen taková úvaha, možná o nás,” prozrazuje Vladimír Švec. 

Výstava Kulhavý poutník zaplní prostory LOVO Galerie od 3. července do 4. srpna, vernisáž výstavu zahájí 3. července od 17 hodin.


V srpnu chystá LOVO Galerie perličku, která v Centru kultury LOVOš spojí umění s kulturou. Svou kolekci Memories představí známý fotograf Robert Vano. Výstavu bude možné navštívit v termínu od 8. srpna do 12. září. “Výstavu zahájíme neobvykle, a to nikoliv klasickou vernisáží, ale večerní besedou s Robertem Vano. Návštěvníci besedy si budou moci fotografie, o kterých bude při besedě řeč, prohlédnout výjimečně na večerní prohlídce LOVO Galerie, a to hned po skončení besedy,” připomíná kurátorka LOVO Galerie Anna Hrochová. 

Beseda se v CK LOVOš uskuteční 8. srpna od 18:30. Vstupenky na besedu s Robertem Vano budou k zakoupení na Infocentru města Lovosice, na recepci Centra kultury LOVOš a samozřejmě online.

117 zobrazení

Comentários


bottom of page